Training Solutions
Mirosław Perzanowski

Mirosław Perzanowski

„Wszystkie sprawy są trudne, zanim staną się łatwe.”

Certyfikowany trener biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Przez 12 lat pracował jako aktywny sprzedawca. Przez kolejne 3 lata był menedżerem sprzedaży. Później pracował jako trener oraz koordynator szkoleń w jednym z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Tworzył programy szkoleniowe dla sprzedawców oraz menedżerów w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w obszarach związanych z zarządzaniem, budowaniem i rozwojem zespołu oraz sprzedażą. Realizuje warsztaty, szkolenia oraz sesje coachingowe. W swojej dotychczasowej działalności poprowadził ponad 1200 dni szkoleniowych, w których wzięło udział kilkanaście tysięcy osób.

Posiada liczne certyfikaty m.in. LIMRA INTERNATIONAL. Coach ICF i wiele innych.
Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, inżynier mechanik. Ukończył studia menedżerskie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Kuźmińskiego oraz studium menedżerów Personalnych – Wydział Zarządzanie i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, jak również studium Zarządzania Finansami Osobistymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Prywatnie pasjonat żeglarstwa. Weekendowo pływa na jeziorze Wdzydze, a wakacyjnie po ciepłych morzach. Największy zrealizowany projekt: rejs dookoła świata w terminie 4.12.2010r. – 8.12.2011r.