Training Solutions

Marta Kadłub

Aktorka, wykreowała ponad czterdzieści ról teatralnych, od 13 lat występuje na scenie oraz prowadzi warsztaty teatralne i teatroterapeutyczne dla dzieci, dorosłych oraz osób chorujących psychicznie. Literatka, zdobywczyni wielu nagród poetyckich, publikowała na łamach prasy literackiej i stronach poświęconych prozie i poezji. Reżyserka spektakli dla dzieci. Plastyk, pasjonatka sztuki, szczególnie malarstwa. Magister kulturoznawstwa o specjalności komunikacja kulturowa. Terapeutka naturalna.
Jej pasją są techniki pracy z energią, kwantowe, szamańskie, dietoterapia, odmładzanie organizmu i praca z energią żeńską.
W swoich warsztatach stara się łączyć wiele dziedzin z którymi spotkała się w życiu, by móc w głębszy sposób poruszyć i prowokować ludzi do rozwoju i zmian. Współtwórczyni marki Lira – Teatroterapia. Prowadzi bloga www.martakadlub.wordpress.com, gdzie można znaleźć informacje o jej twórczości oraz aktualnie prowadzonych warsztatach. W chwili obecnej można oglądać ją na deskach Teatru Miejskiego im. Gombrowicza w Gdyni.