Training Solutions
Karina Sęp

Karina Sęp

Jestem mądrą kobietą i doświadczonym managerem. Coachem ICC, ukończyłam też studia podyplomowe z coachingu na SWPS. Konsultantem, mentorem i doradcą. Pracuję od ponad 20 lat w międzynarodowej firmie handlującej surowcami i kocham to co robię. Stworzyłam autorskie narzędzie do porządkowania i planowania życia: Mapę Marzeń – Mapę Celów. Obecnie pracuję nad Mapą Firmy.

Jestem też mamą trójki nastolatków co zwielokrotnia każde moje doświadczenie życiowe i pozwala spojrzeć na ludzi, zdarzenia i sytuacje przez bardzo rożne pryzmaty.

Od wielu lat pomagam ludziom porządkować ich życia a teraz też ich firmy. Odnajdywać siebie i ogarniać rzeczywistość, aby było łatwiej, prościej, wygodniej i tak, jak się pragnie. Inspiruję, wspieram i pomagam wytyczać kierunki zmian. Uważam, że jak ma się dobry plan, chęć do życia, wiarę w spełnianie własnych marzeń i celów ale też pracowitość i siłę to można mieć życie, w dużej części przynajmniej, takie jak się chce.

Napisałam i wydałam książki:
Mapa Marzeń – Mapa Celów (2013) – to swego rodzaju podręcznik, jak zrobić mapę
Ogarnij swój dzień (2016) – pomaga spojrzeć na życie i wprowadzić zmiany, które je ułatwią, uporządkują i ogarną właśnie.
Twoja Mapa Marzeń (2017) – nowa wersja podręcznika do tworzenia mapy marzeń – mapy celów.